• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Slikon Kozmetik Protezler

Ankara Ortez Protez

Slikon kozmetik protezler eksik olan uzvun yerine birebir aynı şekil ve görünümde olacak şekilde yapılmaktadır. Özel ölçü teknikleri kullanılarak yapılır. Kişinin ten rengine göre ayarlamalar yapılabilir. Bu konu da geniş renk seçenekleri vardır. En ufak detaylar bile yapılabilir. Tüy ekleme ya da yara izi gibi çok belli olabilecek detaylar bile yapılabilir. Bunlar protezin üzerine yapılır. Her türlü detayın yapılabiliyor olması en doğal ve en gerçek görünümü yakalamaktır.

Slikon Kozmetik Protezler Nedir

Günümüzde silikon tekniği  kullanılarak çok yönlü ve yüksek kalitede protezler ihtiyaç duyan kişiler için yapılmaktadır. Yapılan her protez ürün kişiye özel detay ve özelliklere sahiptir. Kullanılan silikon güzel olduğu gibi dayanıklı bir ürünün elde edilmesini de sağlar. Silikon protezlerde özel bir çalışma gerekir. Yapılan protez kişiye uyumlu ve konforlu olmalıdır. Bunlar olmadığında sorunlar ortaya çıkabilir. Yapım sürecinde hassas alçı kalıpları kullanılarak ölçü alınır. Doğru rengin belirlenmesi için işlemler yapılır. En iyi renk uyumu iyi bir kozmetik sonuç için çil ya da damar gibi  özel detaylar eklenir. kullanılan silikon boyası sadece bir yüzey işleme aracı değil aynı zamanda renklendirici olarak da kullanılır.  İlk olarak bir test protezi yapılır. Bu protezle uyum ölçü ve hizalama kontrol edilir. Hazırlanan test protezi deneme amaçlı olarak bir iki hafta kadar kullandırılır. Daha sonra kalıcı olan protezde yapılacak değişiklikler tespit edilir. Yüksek kaliteli tıbbi silikon protezlerdir. Bu silikon hastanın ihtiyaçlarına göre uygun ve dayanıklı ürünlerdir. Tamamen benzersiz olarak yapılır.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Bu protezler her türlü şeye karşı dayanıklı ürünlerdir. Hava şartları asit baz yağ gibi maddelere karşı dayanıklılık gösterir. Kişilere herhangi bir alerji yapmaz. Kullanan  kişinin ten rengine göre ayarlamsı yapılır. Şeffaf olurlar. Bu protezlerin ısı geçirme potansiyeli oldukça düşüktür. Dış etkenlere karşı son derece dayanıklıdırlar. Diğer materyallerle uyumlu olarak çalışabilirler. Bu protezler hafif yapıdadır. Yumuşak dokuları taklit edebilecek kadar yumuşak yapıda olabilirler. Gerektiğinde ise sertleşebilirler. Kolay temizlenme özelliğine sahiptirler. Kolay takıp çıkarma yapılabilir. Gerçeğe çok yakın bir görünümleri vardır.

 

Slikon Kozmetik Protezler

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03