• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

İleri Teknoloji Eklemler

Ankara Ortez Protez

İleri teknoloji eklemler mikro işlemci sayesinde kullanıcıya ve ortama kolaylıkla uyum sağlar. Kullanıcılar için geniş bir  çeşit seçenekleri vardır.  Kalabalıkta ve dar alanlarda kolay bir hareket kabiliyeti sağlar. Bu eklemler doğal kaslar gibi çalışır. Gerektiğinde el ve diz hareketlerine yardımcı olur. Kullanan kişilerin ortalama yürüme hızını korumada kontrol sağlar. Akıllı modu olan çeşitleri vardır. Bu mod sayesinde kişinin hareketlerini anlar ve yanıtlar. Buna göre etkili en doğal olan hareket sağlar.

İleri Teknoloji Eklemler Nedir

İleri teknoloji ürünü olan bu protezler yapay zeka temeli esas alınarak üretilmiştir. Mikro işlemcili olarak tasarlanmıştır.  Kullanımı ve kontrolü son derece kolaydır. Sınırlı hareket edebilen kişiler için de yapılan çeşitleri vardır. Hareketi kolaylaştırıcı özelliği vardır. Gün içindeki bütün hareketleri yapabilmeyi sağlar. Merdiven inme çıkma engelleri aşma yavaş hızlı yürüme gibi durumlarda bile kontrollü olarak hareket etmeyi sağlar. Bu protezler normal bir protezle yapılamayacak hareketlerin yapılmasına imkan sağlar. İhtiyaca göre belirleme yapılabilir. Yine aynı şekilde ihtiyaca göre ayarlama yapılabilir. Aktif olarak bükülme özelliği vardır. Takılma ve tökezleme gibi durumlarda kontrolü artırarak güvenliği sağlar .Kişilerin düşmesini engeller. Kullanan kişilerin küçük adımlar da atmasını sağlayarak daha seri harekete  izin verir. Bu eklemlerin su geçirmez olan modelleri de vardır. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı üretimleri vardır. Çocuklşar için uygun olan boy be ölçülerde tasrımları yapılır. Kişilerin hayat şekline uygun olan protez tercihinde bulunmaları gerekir. Bunu yaparken kişi  hayat tarzını aktivitelerini göz önünde bulundurmalıdır.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Bu eklem protezler yapay zeka baz alınarak tasarlanmıştır. İşlemcileri vardır.  İşlemciler sayesinde hem güvenliğiniz hem de rahatınız için güvenli olarak durma sağlar. Eğimli yerlerde iniş ve çıkışlarda ağırlık dağılımını kontrol eder. Yine aynı şekilde rampa ve merdivenlerde içindeki yazılımı sayesinde güc kontrolü sağlar. Eklemler kullanılan yapay zeka sayesinde vücudu analiz eder. Yapılan analiz sonrasında vücutla senkronize olarak hareket eder. Üzerinde bulunan bataryası aktif olarak üç gün boyunca kullanılabilir. Şarj süresi de iki saat gibi kıza bir zamandır. Bataryası bittiği zaman kendini kilitleme özelliği vardır. Bu sayede sistem yürümenize izin verir.

İleri Teknoloji Eklemler

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03