• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Deniz Protezleri

Ankara Ortez Protez

Deniz protezleri kullanıcıların protezlerinin sudan etkilenmemesi için tasarlanmıştır. Çünkü kullanıcıların karşılaştığın sorunlardan biri normal protezlerin sudan etkilenmesidir.Buna bağlı olarak protez kullanan kişiler bazı ihtiyaçlarını gidermekte zorluk yaşamaktadır. Örnek vermek gerekirse kişilerin günlük bakım banyo duş ihtiyaçları zorlaşmaktadır. Bu gibi ihtiyaçları kişilerin kimseye muhtaç olmadan yapması gerekir. Aynı şekilde kişilerin güvenli şekilde tek başına olarak yapabilmeleri çok öenmlidir.

Deniz Protezleri Hakkında

Islak ortamlarda kazaların olması çok olasıdır. Vücut bütünlüğü tam ve sağlıklı olan kişiler bile bu ortamlarda kazalar yaşayabilirler. Protez kullanan kişilerin ıslak ortamlarda güvenli ve kontrollü olarak hareket etmeleri çok önemlidir. Bunun için özel olarak siparişle ya da doğruda bu amaç için üretilen protezlerin kullanılması gerekir. Bazı kişiler iş ve sahası yada çalıştığı meslek grubundan dolayı ıslak ve kaygan olan zeminlerde çalışabilir. Bu gibi iş alanlarında protez kullanan kişiler için protezlerini ve kendi güvenliklerini korumaları gerekir. Fakat bazı durumlarda kullanılan protezi korumak zorlaşabilir. Aynı zamanda bir çok kişi protezi zarar görmesin diye prıtezi çıkarıp denize ya da havuza girmektedir. Bunun için kişilerin suya karşı korunaklı olan protezleri tercih etmeleri gerekir. Suya karşı korunaklı olarak tasarlanan protezler suya dayanıklı malzemelerden yapılır. Bunlar karbon fiber titanyum vb gibi malzemelerden yapılır. Bu maddelerle kaplanan protezler göze batmayan doğal bir görünüme sahiptirler. Bu protezler doğrudan hazır olarak temin edileceği gibi sonradan özel siparişle de yapılabilir.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Islak zeminler için tasarlanan  protezler özellikler ile kullanan kişilere bir çok avantaj ve fayda sağlar. Bu protezler ıslak alanlarda kayarak bir kazanın oluşumuna izin vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayak taban kısmı kaymayacak özellikte tasarlanmıştır. Bu kaymaz taban özelliği sayesinde kaygan olan zeminlerde güvenli bir yere tutunma ve yürüme sağlar. Ayakta güvenli durabilmek için ve o şekilde kalbilmek için kilit sistemleri vardır. Protezin bütün parçaları suya karşı korunaklıdır. Aynı zamanda su geçirmez ve paslanmaya karşı korunaklıdır. Temizliği de son derece kolaydır. Su çıkışı için tasarlanan delik sayesinde protez suyu dışarı aktarılır. Doğal ve estetik olan bir görünümü vardır.Bu göze hoş gelen bir görüntü sağlar.

Deniz Protezleri

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03